وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighدیدار با آقای هومن گودرزی

مدیر بروجردی تیمهای ملی انجمن فوتوالی

 جمهوری اسلامی ایران

 فرهاد داودوندی- بروجرد:

روز گذشته فرصتی دست داد تا در خدمت یکی دیگر از افتخارات ورزش بروجرد در کشور عزیزمان باشیم.

آقای هومن گودرزی مدیر جوان و بروجردی تیم های ملی انجمن فوتوالی جمهوری اسلامی ایران است.

چنین اتفاقاتی که یک همشهری مان بتواند در راس یک ورزش خاص قرار بگیرد شاید به ندرت پیش بیاید و بهتر است که بگوئیم چنین امکانی شاید دیگر برای بروجرد پیش نیاید که یکی از فرزندانش بعنوان مدیر تیم ملی انجمن فوتوالی برگزیده شود.

آقای هومن گودرزی با توجه به شایسته سالاری که باید برای تقویت زیر مجموعه خودش در نظر بگیرد معتقد است اگر استعداد خوبی در زمینه ورزش فوتوالی بروجرد و لرستان یافت شود حتما برای تقویت تیم کشورمان در تمامی رده های سنی تیمهای ملی از آنها استفاده خواهند کرد.

وی که با آقای رضا دیناروند رئیس انجمن هیات های ورزشی بروجرد نیز دیداری داشته است ابراز امیدواری کرد که با توجه به علاقه وافر آقای دیناروند برای گسترش ورزش فوتوالی در بروجرد و امکانات خوبی که در بروجرد دیده است بتوانند در آینده نزدیک ورزش مفرح و زیبای فوتوالی را در بروجرد فعال نمایند.

به هر حال لازم است مسوولین محترم ورزش بروجرد از این فرصت به دست آمده حداکثر استفاده را برده و با دعوت از آقای هومن گودرزی و نشست با این شخصیت ورزشی شناخته شده بروجرد در سطح کشور، هر چه سریعتر هماهنگی های لازم را برای قعال نمودن ورزش فوتوالی در بروجرد مهیا نمایند.

 لازم به ذکر است در خاتمه این نشست، آقای هومن گودرزی یک عدد پیراهن ورزشی به پاس فعالیت های ورزشی فرهاد داودوندی در زمینه روزنامه نگاری ورزشی به این وبلاگ نویس بروجردی اهدا نمود که با کسب اجازه از ایشان، معادل ریالی این هدیه صرف کارهای عام المنفعه خواهد شد.
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: هومن گودرزی، هومن گودرزی مدیر بروجردی تیمهای ملی انجمن فوتوالی، فوتوالی، هومن گودرزی مدیر تیمهای ملی انجمن فوتوالی، هومن گودرزی فوتوالی،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 23 مهر 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ