وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


آبانماه امسال؛

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت بروجرد گفت: چهار پروژه مجمع خیرین سلامت بروجرد به ارزش 90 میلیارد ریال که طی دو سال گذشته در بروجرد ساخته شده و مهمترین آنها اورژانس بیمارستان امام(ره) است ظرف یکماه آینده افتتاح می شوند.


"مجتبی خجسته" مدیر عامل مجمع خیرین سلامت بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: پروژه های مجمع خیرین سلامت بروجرد شامل مدیریت بحران بیمارستان چمران، مرکز مشاروه قبل از ازدواج شبکه بهداشت و درمان بروجرد، پایگاه اورژانس میدان نواب و اورژانس 77 تخت خوابی بیمارستان امام(ره) است.

 

 وی اضافه کرد: این پروژه ها با مشارکت خیرین و دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی شده که ظرف مدت دو سال و نیم این پروژه ها ساخته و تکمیل شده اند.

 

 به گفته وی یکی از مهمترین پروژه هایی که در آبانماه افتتاح می شود، اورژانس بیمارستان امام(ره) است که با زیر بنای دو هزار و 300 متر و با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد ریال ساخته شده است.

 

 خجسته اظهار داشت: همه تجهیزات مورد نیاز اورژانس تهیه شده و هم اکنون این تجهیزات در حال نصب است که 77 تخت در اورژانس در نظر گرفته شده و بخشی از مشکلات درمانی در این بخش حل می شود.

 

 وی بیان کرد: اورژانس در دوطبقه شامل بخش بستری، مغز، اطفال،سی پی آر، اتاق جراحی، رادیولوژی است.

 

 مدیر عامل مجمع خیرین سلامت بروجرد تصریح کرد: اورژانس بیمارستان امام(ره) با  کمک خیرین، دانشگاه علوم پزشکی، دفتر مشارکتها و مجمع خیرین سلامت کشور آبانماه  افتتاح می شود.


طبقه بندی: مجمع خیرین سلامت بروجرد، 
برچسب ها: مجتبی خجسته" مدیر عامل مجمع خیرین سلامت بروجرد، مجتبی خجسته، مجمع خیرین سلامت بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 مهر 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ