وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


از راست: حاج بهرام بیرانوند نماینده قبلی بروجرد در مجلس و شهید پرویز نصرالهی، سال 1360 منطقه دهلاویه

برای ثبت در تاریخ درمانی بروجرد

حاج بهرام بیرانوندنماینده سابق بروجرد

 6.000.000.000 ریال

 برای ساختن اورژانس بیمارستان امام( ره )

اختصاص داده بودفرهاد داودوندی- بروجرد:


متاسفانه ما ملتی هستیم که شعارمان این است که: پهلوان زنده را عشق است!

در روز افتتاح اورژانس جدید بیمارستان امام(ره) بروجرد، باید یادی می شد از جانبازی که برای ساختن چنین مکان درمانی با جذب مبلغ 6.000.000.000 ریال، روز اول استارت زده بود، اما هیچگاه نخواست نامش رسانه ای شود.

 دو فقره 3.000.000.000 ریالی ( جمعا 6.000.000.000 ریال) حاج بهرام بیرانوند نماینده آن زمان بروجرد، ""بی سر و صدا"" برای ساخت اورژانس بروجرد جذب کرده بود.

صمیمانه می گویم شاید مهندس بیرانوند از شنیدن این خبر که توسط سایت فرهاد 90 برای اولین بار رسانه ای می شود تعجب کند که این اطلاعات را از کجا به دست آورده ایم و حتی شاید زیاد هم به این مطلب حساسیت نشان ندهد، اما برای من وبلاگ نویس بسیار مهم  است که هر کسی در هر لباس و مقامی در هر زمانی برای شهرمان قدمی برداشته، باید ضمن تقدیر از وی، فعالیتش نیز رسانه ای شود.

به واقع هدفم از نوشتن این پست این است که در تاریخ بروجرد ثبت شود که نماینده ای که طی 4 سال  نمایندگی اش  فعالیت های شهری اش را زیاد رسانه ای نمی کرد، در پشت صحنه به شدت پیگیر ساختن اورژانس بیمارستان امام (ره) بوده است.

جا داشت در روز افتتاح اورژانس از نماینده قبلی مان هم یادی می شد، هر چند که خود من هم متاسفانه معتقدم ما مردمی هستیم که شعارمان در عمل هم این است که: پهلوان زنده را عشق است!

به هر حال این مطلب برای اولین بار برای ثبت در تاریخ درمانی این شهر رسانه ای می شود که مهندس بهرام بیرانوند نماینده سابق شهرمان در مجلس با اختصاص 6.000.000.000 ریال برای ساختن اورژانس بیمارستان امام (ره) قدم اول را محکم برداشته بوده است.
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: حاج بهرام بیرانوند 6.000.000.000 ریال برای ساختن اورژانس بیمارستان امام( ره ) آورده بود، بهرام بیرانوند، حاج بهرام بیرانوند، اورژانس، اورژانس بیمارستان،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 30 آبان 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ