وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighفرهاد داودوندی در خرم آباد، در کنار استاد علی اکبر شکارچی، استاد داریوش طلایی و استاد پژمان حدادی از اساتید بزرگ موسیقی اصیل ایرانی


خرم آباد بیشترین سهم

در برگزاری کنسرت ها را دارد

روزهای بروجرد- فرماندار خرم آباد گفت: ما بیشترین سهم را در برگزاری کنسرت ها به خود اختصاص دادیم و این به معنای برطرف کردن برخی نیازهای روحی و روانی جوانان این شهر است.

به گزارش ایرنا، حبیب الله خجسته پور در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خرم آباد گفت: اگر جوان شغل ندارد، به این معنا نیست که شور و شوق هم نداشته باشد.

وی با اشاره به وجود مخالفت ها نسبت به برگزاری کنسرت ها افزود: عده ای بدلیل برگزاری متعدد کنسرت ها در خرم آباد معترض بودند اما ما میگوییم این حداقل کاری است که میتوان برای جوانان این شهر انجام داد و اگر نمیتوانیم به سرعت مسئله اشتغال را حل کنیم،حداقل میتوانیم التیام بخش نگرانی های آنها باشیم.

فرماندار خرم آباد در خصوص ساماندهی سازمانهای مردم نهاد گفت: در این دوره به اندازه تمامی سالهای گذشته، سمن ها را ساماندهی شده اند.چراکه ما معتقدیم جایی سالم تر این سازمان ها برای فعالیت های اجتماعی جوانان وجود ندارد.

خجسته پور در ادامه جلسه با اشاره به استفاده بیشتر از ظرفیت های بومی شهرستان خرم آباد افزود: در بحث تولید خصوصا صنایع دانش بنیان ظرفیت های بومی فراوانی وجود داد که باید در رابطه با این مهم از جوانان استفاده بیشتر و موثرتری کرد.

@@@@@

توضیح فرهاد 90 :  ما هم اینجا توی گوشی های همراه مان، خوشبختانه بدون اینکه برای خرید بلیط کنسرت، هزینه الکی! بپردازیم، هنوز هم آهنگ " اندک اندک جمع مستان می رسند" شهرام ناظری را گوش می دهیم!
طبقه بندی: هنری، 
برچسب ها: خرم آباد بیشترین سهم در برگزاری کنسرت ها را دارد، خرم آباد، کنسرت، علی اکبر شکارچی، فرهاد داودوندی، داریوش طلایی، پژمان حدادی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ