وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighآقای عباس گودرزی نماینده بروجرد در مجلس:

آمارهای اشتغالزایی در حوزه شهرستان بروجرد،

مورد قبول ما نیست


حوزه تولید و صنعت بروجرد دغدغه‎ای وجود نداشته است

وی تأکید کرد: از سویی آمار و ارقام ارائه شده در خصوص حوزه تولید و صنعت شهرستان بروجرد مورد پذیرش نیستند، چرا که این آمارها را کارگران، کارفرمایان و مردم بروجرد لمس و احساس نمی‎کنند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بروجرد پس از پایلوت بودن استان لرستان نیز همان بروجردی است که پیش از آن بوده و هیچ اتفاق خاصی تا امروز رخ نداده است.

گودرزی بیان کرد: اینکه در جلسه به صورت دستوری به مدیر عامل بانکی بگوئیم که بنویس، تصویب و پرداخت کن و او تنها به دلیل رعایت سلسله مراتب مصوبه را بپذیرد، هیچ اتفاق خاصی نمی‎افتد.

وی با اشاره به اینکه برخی واحدهای مستقر در شهرک صنعتی بروجرد با وجود مصوبه ستاد تسهیل هنوز هیچ اتفاقی برایشان رخ نداده است، تصریح کرد: به این ترتیب می‎توان گفت که تا امروز در حوزه تولید و صنعت بروجرد دغدغه‎ای وجود نداشته است، به این معنا که خواب مسؤولان را به هم بزند و برای حل مشکلات کارخانجات فکری جدی شود.

در ادای وظیفه‎ام ملاحظه هیچ فردی را نمی‎کنم

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در خصوص عزل و نصب مدیران شهرستانی گفت: برخی‎ها با حمایت نابجا و ناصحیح از یک مدیر مسئله‎دار در حقیقت هر روز در حال نصب هستند.

گودرزی مطرح کرد: چطور عده‎ای هر لحظه در نصب مدیران دخالت دارند، اما نماینده نباید حق داشته باشد که از اهرم و قدرت نظارتی خود استفاده کند.

وی با تأکید بر حمایت از مدیرانی که به دنبال مسائل حاشیه‎ای نبوده و در جهت حل مشکلات مردم تلاش می‎کنند، اظهار کرد: مدیری که در پیشبرد اهداف کاری خود از ظرفیت نماینده استفاده نکند، ضعف مدیریتی دارد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در ادای وظیفه‎ام ملاحظه هیچ فردی چه اصولگرا و چه اصلاح‎طلب را نمی‎کنم و زمانی که لازم بدانم، با تمام توان ورود می‎کنم.

طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: آقای عباس گودرزی نماینده بروجرد در مجلس، عباس گودرزی و فرهاد داودوندی، حاج عباس گودرزی، نماینده بروجرد، مجلس،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 شهریور 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ