وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
سرهنگ علیرضا دلیری:

کشف 163 کیلوگرم مواد مخدر

و انهدام 6 باند توزیع مواد مخدر

به گزارش سایت فرهاد 90 بنقل از فارس، علیرضا دلیری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 163 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شده است، اظهار کرد: در مدت یادشده همچنین 6 باند توزیع مواد مخدر در بروجرد متلاشی و منهدم شده است.

وی با تأکید بر اینکه مؤلفه‌های متعددی در موضوع مواد مخدر نقش دارند، عنوان کرد: اگرچه پلیس در این حوزه وظایف خود عمل می‎کند اما نباید فراموش کرد که امروز کار مبارزه با معضل مواد مخدر تنها با کار پلیسی حل نمی‎شود.

فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره به اینکه ایران به صرفه‎ترین مسیر عبور ترانزیت قاچاق مواد مخدر به غرب است، خاطرنشان کرد: 22 دستگاه متولی این حوزه اعم از پیشگیری، درمان و مبارزه با مواد مخدر هستند.


دلیری بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 208 قاچاقچی مواد مخدر اعم از خرده‌فروش و عمده‌فروش مواد مخدر در شهرستان بروجرد دستگیر شده‎اند.

وی از افزایش دو درصد کشفیات مواد مخدر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر و ادامه داد: پلیس به خوبی به وظایف خود در این زمینه شامل کشف و انهدام باندهای مواد مخدر عمل می‎کند.

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: از ابتدای امسال تاکنون 2 هزار و 284 معتاد در قالب اجرای هفت طرح ارتقای امنیت اجتماعی جمع‎آوری شده‎اند.


طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده نیروی انتظامی بروجرد، سرهنگ علیرضا دلیری، فرمانده نیروی انتظامی بروجرد، مواد مخدر، تریاک،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 7 شهریور 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ