وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh

تشکل تعاونی لپکو لرستان

رتبه برتر صادراتی کشور را دریافت کرد


 تشکل تعاونی لپکو لرستان رتبه برتر صادراتی کشور در سال 95 را در دومین جشنواره تعاونی های برتر صادراتی کشور دریافت کرد.

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره تشکل اقتصادی لپکو لرستان روز چهارشنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: در این جشنواره 100 تعاونی برتر در کشور انتخاب و از بین این تعاونی ها، هفت تعاونی به عنوان شاخص معرفی شدند که تشکل تعاونی لپکو لرستان نیز جزو این تعاونی ها بود.
علی کردی افزود: تشکل تعاونی لپکو در سال 95، 11 میلیون دلار کالا به کشورهای حوزه خلیج فارس، آسیای میانه، عراق و افغانستان صادرات داشته و به عنوان یک هلدینگ عمل کرده است.
وی اظهار کرد: تشکل تعاونی لپکو علاوه بر صادرات اعضای تعاونی زمینه فرآیند صادرات را فراهم کرده و با شناسایی بازار هدف و تبلیغات در راستای توسعه صادرات گام بر داشته است.
کردی افزود: کالاهای صادر شده از سوی تشکل تعاونی لپکو لرستان شامل پودر کربنات کلسیم، آهک هیدراته فسفاته، پروفیل upvc درب و پنجره، صنایع دستی، صنایع غذایی و کشاورزی، سرامیک، انواع کاشی و سنگ، لوله و اتصالات می باشند.
وی گفت: تشکل تعاونی لپکو دارای 370 عضو تولیدکننده و صادرکننده در لرستان و دیگر استان های کشور است.
وی که مجری و موسس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی بروجرد یک نیز هست، اظهار کرد: این مرکز عنوان برتر کشوری در نخستین نمایشگاه سراسری توانمندی و دستاوردهای مراکز آموزش علمی کاربردی کشور را در مردادماه 1396 کسب کند.
شهرستان بروجرد با برخوردار بودن از 400 واحد صنعتی نقش مهمی در تولید انواع کالاها در سطح کشور داشته که از جمله این واحدها نساجی و کارخانه اکسیر می باشند.

طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: تشکل تعاونی لپکو لرستان رتبه برتر صادراتی کشور را دریافت کرد، علی کردی، کردی، لپکو،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 25 شهریور 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ