وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighدر روزهای تاسوعا و عاشورا؛رئیس انتقال خون بروجرد گفت: عزاداران حسینی در بروجرد 223 واحد خون اهدا کردند که نسبت به سال گذشته بیش از 10 درصد افزایش داشته است.

"غلامرضا حامدی" رئیس انتقال خون بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: همه ساله در روزهای تاسوعا و عاشورا عزاداران حسینی اقدام به اهدای خون می کنند که امسال پایگاه انتقال خون شماره 2 بروجرد واقع در خیابان صفا اقدام به خونگیری کرد.

وی اضافه کرد: در روز تاسوعا صبح و عصر و در روز عاشورا صبح تا ظهر خونگیری از عزاداران انجام شد که در طی این دو روز 256 نفر برای اهدای خون مراجعه کردند.

حامدی اظهار داشت: در مجموع 223 نفر موفق به اهدای خون شدند که از این تعداد 31 نفر خانم و 193 نفر آقا بودند.

به گفته وی اهدای خون عزاداران حسینی امسال در بروجرد نسبت به تاسوعا و عاشورای سال گذشته بیش از 10 درصد افزایش یافته است.

رئیس انتقال خون بروجرد با اشاره به استقبال عزاداران برای اهدای خون افزود: عزاداران زیادی هستند که نذر می کنند در روزهای خاصی مانند تاسوعا و عاشورا اقدام به اهدای خون کنند که شرایط لازم برای خونگیری فراهم شده و این خون های اهدای پس از انجام آزمایش های لازم در اختیار نیازمندان به خون قرار می گیرد.طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: عزاداران حسینی در بروجرد 223 واحد خون اهدا کردند، انتقال خون، انتقال خون بروجرد، غلامرضا حامدی، غلامرضا حامدی رئیس انتقال خون بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 10 مهر 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ