وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: 95درصد اسکان موقت زلزله زدگان در11روستای کرمانشاه توسط سپاه حضرت اباالفضل(ع) لرستان انجام شده است.


سرهنگ "مجید سوری" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: بعد از زلزله کرمانشاه با برپایی ایستگاه هایی در سطح شهر کار جمع آوری اقلام ضروری و مورد نیاز مردم زلزله زده شامل پتو، وسایل گرمایشی، مواد غذایی و بهداشتی آغاز شد و چندین کامیون از کمک های مردمی به این مناطق ارسال گردید.

 

وی اضافه کرد: همچنین در این مدت تیم های امدادی، بهداشتی و درمانی به این مناطق اعزام شدند تا بتوانند خدمات مورد نیاز را به مردم زلزله زده غرب کشور ارائه دهند.

 

سرهنگ سوری اظهار داشت: روز گذشته مجددا بازدیدی از مناطق زلزله زده و روند اسکان آنها با حضور فرماندار بروجرد و جمعی از خیرین صورت گرفت که تا کنون اسکان موقت در 11 روستای زلزله زده کرمانشاه توسط سپاه حضرت اباالفضل(ع) انجام شده است.

 

به گفته وی در حال حاضر حدود 95 درصد اسکان موقت زلزله زدگان در 11 روستا توسط سپاه حضرت اباالفضل(ع) انجام شده و مرحله اسکان موقت در حال اتمام است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد اظهار داشت: همچنین تیم های امدادی، خدماتی، بهداشتی و درمانی به مدت 10 روز با همراهی فرمانده سپاه بروجرد در مناطق زلزله زده اعزام شده اند تا در این مدت خدمات لازم را به مردم ارائه دهند.


طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: سرهنگ مجید سوری، سپاه بروجرد، زلزله، زلزله زدگان،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 3 دی 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ