وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighپلیس راهور بروجرد

و خدماتی که نمی شود نادیده گرفتفرهاد داودوندی- بروجرد:

برای اجرای طرح ترافیک در بروجرد حداقل باید چندین اداره و ارگان پای کار بیایند تا مصوب کنند که بتوان طرح ترافیک را در بروجرد به سرانجام رسانید.

چند روز قبل از عید نوروز پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد در اقدامی شایسته و مستقل، اقدام به اجرای طرح ترافیک نوروزی در خیابانهای اصلی شهر نمود.

بسیاری از همشهریان اگر با خودروی شخصی هر سال برای خرید نوروزی سر و کارشان به خیابانهای اصلی شهر می افتاد ساعتها در میان ترافیک اعصاب خُرد کن شهر گرفتار می شدند، اما امسال با ورود پلیس راهور بروجرد به موضوع طرح ترافیک، به واقع خیابانهای اصلی شهر مشکل هر ساله را نداشتند و بنوعی این اقدام رضایت نسبی همشهریان برای تردد ساده به این خیابانها را باعث شده بود.

روز عید نوروز پلیس راهور بروجرد اقدام به جذب خردسالان بسیاری در طرح همیار پلیس نمود و به این طریق بصورت اساسی خردسالان بسیاری را از همین دوران کودکی در رابطه با حقوق شهروندی وارد عرصه مسوولیت پذیری نمود.

از دیگر اقداماتی که پلیس بروجرد هم در آن نقش داشت، کمپین " نه به تصادفات" بود که با این کار بسیاری از شهروندان با رضایت کامل قبول کردند که برای کم کردن تصادفات، همکاری مستقیم داشته باشند.

موارد ذکر شده بالا را نمی توان نادیده گرفت و به همین مناسبت جا دارد از خدمات ارزنده ای که جناب  سرهنگ میری فرمانده محترم نیروی انتظامی بروجرد، جناب سرهنگ ابراهیمی فرمانده محترم پلیس راهور  و همکاران محترم شان در این ایام در امر خدمت رسانی به همشهریان بروجردی و مسافرین نوروزی داشتند به نیکی یاد کنیم و برای این دوستان عزیز در سال جدید آرزوی موفقیت روز افزون داشته باشیم. 
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: پلیس راهور بروجرد و خدماتی که نمی شود نادیده گرفت، پلیس راهور بروجرد، پلیس راهور، راهنمایی و رانندگی بروجرد، سرهنگ ابراهیمی، طرح ترافیک،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 3 فروردین 1397 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ