وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighسیستم بانکی در بروجرد  اشتباه نمی کند !!!!!!

 فقط مشتریان بانکها اشتباه می کنند !!!!!!!!!!!

نتیجه گیری :  لطفا  خودتان هر ماه حساب

بدهی خود به بانکها را چک کنید !

فرهاد داودوندی - بروجرد : شده ام ضامن یک نفر از بستگان ، چند ماه پیش تصمیم گرفت با بانک تسویه حساب کند ، سه فقره چک دویست هزار تومانی به بانک مربوطه داده است ! بیستم اسفند 1390 ، بیستم فروردین 1391 و بیستم اردیبهشت 1391 !

دیروز به من زنگ زد که فلانی چک اسفند ماه در بانک نیست ! اما وجه چک از حسابم برداشت شده است ! پیش خودم  گفتم شاید اشتباه می کند !

 امروز مدارک را از وی گرفتم و رفتم شعبه مرکزی بانک .... ! مسئول مربوطه در حالیکه نگاه چشمان من می کند می گوید ممکن است خودتان پول را از حساب با همان چک بیرون کشیده اید !!!!!!!!!!

نگاهی بهش انداختم و گفتم از کجا معلوم بانک اشتباه نکند ! گفتم حالا که اینطور می گوئی شاید خود جنابعالی با کارمندت چک را گرفته ای و ما را دور زده اید ! بهش برخورد و گفت این چطور حرف زدن است ؟  بانک که  اشتباه نمی کند ! گفتم تو داری به ما توهین می کنی ! اون عیب نداره ، اما ......

 به هر حال از بانک مرکزی شان بیرون زدم و رفتم بانکی که چک صادره مربوط به آن بانک بود ! رئیس بانک با روی باز دستور داد چکهای 21 اسفند 90 را آوردند ! چک پاس شده فامیل من که در اسفند ماه 1390 توسط بانک ..... وصول  شده  در پوشه بود .

 دوباره به بانک وام دهنده رفتم ، عکسهائی را که از لاشه چک انداخته بودم نشانشان دادم  ، رفتند مدارک 21 اسفند 90 را آوردند ، رسید چک درون مدارک شان نبود!!!!!!!! بالاخره قبول نمودند که ما درست گفته ایم ، و ممکن است پول ما سه ماه است در حساب دیگر ی واریز شده باشد !!!

به مسئول وام می گویم آقای عزیز ! این فامیل من که از شما وام گرفته است ، لیسانس ریاضی محض 40 سال پیش است ! آخر با چه زبانی شما  دو روز است می خواهید ایشان را متهم به اینکه پول را نداده بنمائید و خیلی هم اصرار دارید که اشتباه از جانب فامیل من است ؟!

 چرا نمی خواهید قبول کنید که همانطور که ثابت شد شما اشتباه کرده اید  ، در موارد دیگر هم ممکن است اشتباهاتی نموده باشید که اگر طرف آدم بیسوادی باشد و مدرکی هم نداشته باشد ، با این برخورد شما دستش به جائی نخواهد رسید !

نگاهم می کند و با خنده !!! می گوید حالا که بخیر گذشت ، بروید تا ما طی دو سه روز آینده مشکل را پیدا کنیم و بهتان خبر بدهیم !

نتیجه گیری اخلاقی ، بانکی : همیشه اشتباه از طرف مشتریان بانک هاست ، این مشتریان هستند که متهم به  ..... می شوند  و در ضمن باید خطاب به بینندگان عزیز این سایت بگویم ، تو را بخدا حساب و کتاب بدهی هایتان به بانکها را خودتان داشته باشید !!! 
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: چک، بانک، بروجرد، اشتباه،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 21 خرداد 1391 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic